Боді-балет

Боди балет

З’явився цей напрямок відносно недавно, але став дуже популярним серед любителів хореографії та професіоналів. Боді балет поєднує у собі традиційні вправи з класичного балету, фітнесу, стретчінгу та йоги. Займатися ним можуть лише ті, хто хоче пов’язати своє життя з хореографією. Це відмінний помічник у втраті зайвої ваги, розвитку гнучкості, покращенні постави і зміцненні м’язів та сухожилля. Боді-балетом займаються професійні танцюристи після довгих перерв у роботі, щоб швидше повернути колишню форму.
Набір дорослих в групу від 16 років і без максимального обмеження за віком.

ЗАПИСАТИСЯ ЗАРАЗ!

Що таке боді-балет?

Для того щоб почати займатися, не потрібна спеціальна підготовка. Програма вправ вибирається залежно від фізичних особливостей та віку людини. Значна частина тренувань відводиться на виконання вправ класичної хореографії. Важливу роль грають розтяжки (стретчинг). Боді-балет та стретчінг дозволяє підтримувати еластичність і гнучкість м’язів, як слід підготувати їх до великих навантажень.

Про переваги Body Ballet

Записатися на заняття варто насамперед тим, хто хоче зробити ноги красивішими, зміцнити їхні м’язи та відкоригувати фігуру. Це ефективний спосіб прибрати “вушка” з боків стегон, які псують ваше тіло. Ноги у людини, яка займається боді-балетом, поступово стають стрункішими, сильнішими, набувають точеної форми.

Серед інших переваг занять слід назвати такі:

  • користь при плоскостопості, коригування постави та хребета, розпрямлення плечей. Тим, хто звик сутулитися і ніяк не може позбутися цієї звички, варто записатися на заняття;
  • опрацювання м’язів рук, корпусу, живота. Вони стають міцнішими, набувають гарного рельєфу;
  • розтягування м’язів ніг завдовжки, а не завширшки. Тому вони не стануть перекачаними та занадто об’ємними, як це часто буває у людей, які займаються на тренажерах та зі снарядами;
  • покращення почуття рівноваги, еластичності м’язів та сухожиль, уміння володіти своїм тілом.

Фізичні навантаження на заняттях стимулюють кровотік та сприяють кращій роботі внутрішніх органів. Загалом можна сказати, що тренування за правильно підібраної програми є дуже корисними і для здоров’я, і для самопочуття.

Чому варто записатися саме до нашої танцювальної школи?

Якщо вас цікавить боді-балет (танці Київ), то двері нашої танцювальної школи завжди відчинені для вас. У нас ви знайдете:

  • досвідчених хореографів, які врахують ваші фізичні дані, рівень підготовки та виберуть оптимальну систему вправ;
  • обладнаний всім необхідним зал для комфортних та результативних занять;
  • дружню та теплу атмосферу − ми намагаємося робити так, щоб наші учні приходили до нас із задоволенням.

 Заняття в танцювальній школі – це шлях до краси, здоров’я та впевненості в собі.

ЗАПИСАТИСЯ ЗАРАЗ!