Класична хореографія

Классическя хореография

Основою будь-якого танцювального напрямку та невід’ємною частиною постановки сценічних танців є елементи класичного бального танцю. Саме тому велика увага у Клубі спортивно-бального танцю «Dance Revolution Studio» приділяється такому напряму навчання, як «Класична хореографія».

Набір дітей в групу віком від 4 років.

ЗАПИСАТИСЯ ЗАРАЗ!

Це особлива дисципліна, спрямована на об’єднання набутих теоретичних та практичних знань виконання основних танцювальних рухів, принципи їхнього поєднання, вивчення різноманітних танцювальних «па». Класична хореографія включає роботу біля верстата, фізичну підготовку м’язів, розтяжку, вправи на координацію рухів та витривалість.

Заняття класичною хореографією з ранніх років не тільки сприяють гармонійному фізичному розвитку дитини, тренуванню вестибулярного апарату, формуванню правильної, граціозної постави, а й виховують дисциплінованість та працьовитість, завзятість у досягненні поставленої мети та прагнення до вдосконалення. Проводиться кропітка робота, спрямована на покращення спритності, гнучкості, сили та витривалості.

Вивчення елементів класичного танцю сприяє більш тонкому сприйняттю музики, наповнює змістом кожен рух, допомагаючи створювати єдиний образ, передаючи почуття у кожному русі тіла. Уроки хореографії збагачують внутрішній світ дитини, прищеплюють галантні манери, формують почуття смаку. Класичний танець завжди асоціюється з благородством, витонченістю та глибиною почуттів.

Заняття класичною хореографією є базою для танцюристів-початківців, а також невід’ємною частиною самовдосконалення професіоналів. Шляхом багаторазового повторення основних рухів відточується мистецтво правильної постановки рук, ніг, корпусу та голови. Хореографія дозволяє майстерно опанувати «мову» тіла, щоб у танці точно передати стан душі.
ЗАПИСАТИСЯ ЗАРАЗ!