Стріт-денс для дітей

Стрит-денс для детей в школе Dance Revolution Studio

Один з найкращих танцювальних клубів Dance Revolution Studio проводить набір до групових класів та запис на індивідуальні заняття зі стріт-денсу. Умілі тренери, просторі та комфортні зали, зручний графік віздвідин, участь в українських та міжнародних змаганнях подарують перепустку у світ професійного сучасного танцю. Навчайтесь новому, демонструйте свою майстерність іншим, розвивайтесь фізично та самостверджуйтесь. А ми беремося допомогти вам у цьому!

Набір дітей у групу віком від 5 років.

ЗАПИСАТИСЯ ЗАРАЗ!

Що таке танець стріт-денс?

Стріт-денс – це поєднання декількох танцювальних стилів, які відрізняються динамікою, емоційним наповненням та високим рівнем імпровізації. У танку молодь розкриває свої таланти, намагаючись знайти прибічників та шанувальників.

Street-dance вважається одним із найстаріших вуличних танців у Північній Америці. На майданчиках, у дворах та парках великих міст Штатів він з’явився наприкінці 19 століття. Афроамериканці принесли у вуличне життя особливу культуру, яка успішно втілилась в танцях хіп-хопу та брейк-денсу. Діти та підлітки вивчали унікальні рухи, демонстрували свою перевагу та влаштовували батли на відкритих майданчиках.

Стріт-денс для дітей

Сьогодні стріт-денс – це поєднання декількох сучасних танців. Він часто з’являється в кліпах зірок, TikTok та соціальних мережах. Багато європейських, американських та українських турнірів проводяться за цим танцювальним напрямком.

Клуб Dance Revolution Studi навчить дітей не лише основним рухам «вуличного» танцю, а й передасть найкращий досвід професійних тренерів із світовим іменем. Ви побачите, як ваші молоді танцюристи крок за кроком набувають навичок сучасного танцювального мистецтва. Заняття в студії, регулярні батли, участь у внутрішніх та міжнародних змаганнях – обов’язкові елементи навчальної програми!

Характеристики street-dance

Street-danc — мікс деяких сучасних танцювальних напрямків, які прийшли до нас з Нью-Йорка. Це не просто хаотичні рухи під музику, а цілий спектр відточених і плавних елементів, які не тільки успішно поєднуються, але й привносять у танок особливий колорит.

Стріт-денс для дітей

Характеристики стріт-денс:

 • маятниковий рух корпусу;
 • підстрибування;
 • розмашисті рухи рук;
 • стиль «локінг» – різкі рухи кінцівок;
 • фіксовані рухи «техно» та імпульсивні елементи «фанк».

Для  цього танцю підходить музика середнього темпу – 108–110 ударів/хв. Мікс-денс у нашому клубі доповнюється акробатичними постановками та силовим навантаженням з області брейк-денс.

Програма “вуличного” мікс-денс для хлопчиків і дівчаток

Стріт-денс вважається запальним танком, який сприяє фізичному розвитку дітей та підлітків, їх естетичному самовираженню.

Навчальна програма street-dance увібрала в себе такі танцювальні напрямки:

 • хіп-хоп;
 • акробатика;
 • розмашисті рухи руками;
 • брейк-денс (техніка завмирання в імпровізованих позиціях);
 • папінг (ритмічні посмикування).

Танець не можливий без дотримання ритму. Він передбачає велику кількость стрибків та раптових рухів, аеробні елементи і навіть незначні силові навантаження. Мікс «вуличних» танцювальних напрямків дозволить дитині розвиватися індивідуально і зростати в команді.

У школі танцювальної студії Dance Revolution Studio наші тренери з’ясують твій танцювальний досвід та запишуть тебе у відповідну групу. За бажанням за окрему плату можна відвідувати індивідуальні заняття. Виступаючи в групі, за танцюристом закріплюється право виконувати оригінальні трюки.

Стріт-денс для дітей

Приходь в нашу команду, танцюй та отримуй задоволення від захоплюючих занять! А ми спробуємо перетворити твоє хобі у справжню майстерність.

Як вчиться стріт-денсу правильно?

Наші тренери підготували короткий мануал з навчання стріт-денс. Керуйся їхніми порадами, тренуйся вдома або приходь до нас у студію.

Мануал з навчання стріт-денс:

 1. Знайдіть наставника, наприклад, «старшого» танцюриста чи тренера танцювального клубу.
 2. Навчайтеся в команді. Такою є традиція вуличного танцю. Спробуйте відшукаим в мережі групові майстер-класи зі street-dance.
 3. Приходьте до нашої студії. Тут ви точно відчуєте командний дух і отримаєте навички базових танцювальних рухів.
 4. Дивіться онлайн-уроки. Цей спосіб навчання ідеально підійде сором’язливим людям.
 5. Відвідуйте відкриті тренування. Після перфомансу навчайтеся окремим крокам та рухам у професійного танцюриста.

Записуйтесь до нас на пробне заняття безпосередньо через онлайн-заявку, яку можна оформити на сайті. Любіть, танцюйте та отримуйте від життя максимум!