Брейк-Данс

брейк-данс школа

Брейк-Данс (Break Dnace) – танець, що поєднує кілька стилів. Танцювальний напрям “брейк” яскравий, пластичний та оригінальний. Сама назва  “ламаний танець” засвідчує його неординарність. Наша школа брейк-дансу – це те місце, де вашим дітям не буде нудно.
Набір дітей в групу віком з 6 років.

ЗАПИСАТИСЯ ЗАРАЗ!

Що таке Брейк-Данс

Вважається, що брейк-данс – це частина культури хіп-хоп, сучасний танцювальний напрямок, що має багато шанувальників. У танці присутні:

  • тонке почуття ритму;
  • пластичність (для верхнього денсу) та акробатичні навички – для нижнього;
  • уміння володіти своїм тілом;
  • добра фізична підготовка;
  • запальний настрій та позитивна енергія.

Гармонійно вписуються в загальний стиль акробатичні елементи та силові рухи. А заворожливі фрізи, спіни, «качі» і геліки – свідчення того, що танець має особливий характер.

У школі танців брейк-дансу в Києві хлопці опанують мистецтво стояння на руках та голові, навчалься захоплюючим трюкам, в тому числі крученню на руках. Специфічний характер динамічної музики ніби повторює ритм скорочень серця. Від цього танець стає більш виразним і самобутнім.

Брейк-Данс

Чому наша школа – найкращий вибір для вас та ваших дітей?

Якщо ви шукаєте достойне хоббі для свого хлопчика, то дитяча школа брейк-дансу – саме те, що вам потрібно. Підлітків тут чекає самовираження, дітей молодшого віку – набуття нових танцювальних навичок. Підуть геть проблеми з гіподинамією та сколіозом, зміцняться м’язи спини, рук, черевного преса. Поліпшиться кровообіг.

Наші викладачі застосоють до кожної дитини індивідуальний підхід.

Частина занять присвячена розтяжці, акробатиці, розвитку пластики, зміцненню загальної фізичної підготовки. Поєднавши все воєдино, виходить музично-танцювальна композиція із сучасним запальним характером.

Школа Break-Dance у Києві – це не лише навчальні будні. Це справжні змагання у вигляді батлів на турнірах, заслужені виграші та нагороди. У світі брейк-дансу ваші діти не будуть самотніми. Прибічники цього танцю є усюди, у кожній молодіжній спільноті. Щороку танцювальний напрямок брейк-данс молодшає. Вже сьогодні його вважають “своїм” підлітки і ті, хто тільки починає дорослішати.

Брейк-Данс

Кому підійде Break-Dance?

Заняття у школі танців брейк-данс можна порівняти з вершинами, які постійно хочеться підкорювати. Навчившись одному елементу, з’являється потяг освоїти інший. Осягнувши легкі рухи, хлопці доводять самі собі, що здатні навчитися складнішим і навіть виконати сольні постановки.

Підійдуть такі заняття дітям, які люблять самовиражатися, із задоволенням рухаються під музику та фізично вдосконалюються.

Наші викладачі здатні зацікавити та згуртувати хлопців довкола себе. Вони передають їм хореографічну майстерність та тепло своєї душі. А юнаки відповідають сумлінними заняттями та цікавими ідеями.

Записуйтесь у нашу школу брейк-данс для дітей, і у вас з’явиться чудова можливість освоїти енергійний, ритмічний танець із молодіжним характером, зробити його улюбленим захопленням свого життя.
ЗАПИСАТИСЯ ЗАРАЗ!