Сучасна хореографія

Современная хореография

Головним вектором навчання в нашій школі танців є сучасна хореографія, якою із задоволенням займаються діти різного віку. Танцювальний напрямок дуже популярний, адже той, хто займається ним, може в танці продемонструвтаи свої індивідуальність та неповторність характеру, показати почуття та емоції, змусивши глядачів також пережити їх. Сучасна хореографія – це вибір яскравих особистостей, яким до вподоби оригінальність та нетривіальність.

Набір дітей в групу віком від 5 років.

ЗАПИСАТИСЯ ЗАРАЗ!

 

Докладніше про сучасну хореографію

В ній немає обов’язкових рухів та поз, які є в інших видах танцю. Сьогодні вона об’єднує кілька різних напрямків – джазові танці, модерн та ін. Різноманітність рухів та поз, яскраві та незвичайні постановки, свобода вираження себе – все це сучасна хореографія для дітей.

Записатися на заняття до нашої школи танців можуть діти віком 5 років та старше. Мета занять – не лише розширити фізичні можливості учнів, а й розкрити індивідуальність кожного з них, розвинути риси, притаманні кожній особистості.

Користь сучасної хореографії для дітей

Для дітей користь занять сучасною хореографією полягає в наступному:

  • всебічний фізичний розвиток дитини. Завдяки великій різноманітності рухів та їх комбінацій під час занять працюють різні групи м’язів дитячого тіла. Учні поступово стають гнучкими та пластичними, у них покращується координація рухів та вміння тримати рівновагу. Кожна дитина навчається працювати разом з іншими танцюристами, що також дуже корисно;
  • завдяки сучасному танцю учень проявляє свої емоції та почуття, вкладаючи їх у рухи. Продумування рухів розвиває мислення, а також дозволяє проявити власні творчі здібності та фантазію;
  • танці під сучасну музику сприяють розвитку музичного слуху та гарного смаку юних танцюристів.

Сучасна хореографія

Крім того, завдяки успіхам у хореографії у дітей підвищується самооцінка. Вони стають більш впевненим у собі, у своїх силах та здібностях.

Декілька слів про переваги нашої школи танців

Тому, кого цікавить сучасна хореографія (Київ), варто звернути увагу саме на нашу школу танців, що знаходиться на Троєщині. Її переваги:

  • досвідчені, талановиті викладачі, які можуть знайти підхід до кожного учня;
  • ідеально обладнані зали, де є все необхідне для комфортних та плідних тренувань;
  • безліч різних напрямів. Паралельно із заняттями сучасною хореографією дитина вивчатиме класичний танець, акробатику, джаз модерн та хіп-хоп. За бажанням учень може відвідувати тренування за іншим танцювальним напрямком.

Для того, щоб записати свою дитину на заняття до нашої школи танців, просто залиште заявку на сайті. Ви можете відвідати школу – схему проїзду знайдете на сайті High Level Dance.

ЗАПИСАТИСЯ ЗАРАЗ!