Хіп-Хоп

Школа Хип-Хоп в Киеве на Троещине

Школа танців «Хіп-Хоп» (Hip-Hop) на Троєщині – місце, де ваші діти освоять ази сучасного танцю. Це енергія і творчий запал, маса позитивних емоцій та володіння власним тілом.
Набір дітей в групу віком від 5 років.

ЗАПИСАТИСЯ ЗАРАЗ!

Що таке хіп-хоп?

Словосполучення «хіп-хоп» для багатьох не зовсім зрозуміле. Танок асоціюється зі стилем, в якому присутня незалежність і розкутість, бездоганне почуття ритму та оригінальна манера рухатися. Дійсно, це так. Додати можна тільки, що хіп-хопу здатен навчитись будь-хто. Вашим дітям під силу опанувати цей яскравий стиль танцю, який м’яко, але нав’язливо «вийшов з американських задвірків» і перетворився на напрямок танцювальної культури.

Домінуючі елементи танку представлені:

  • стрибками;
  • обертаннями;
  • поворотами;
  • падіннями;
  • “качами” тіла.

Все це складається в єдину танцювальну композицію, що виконується задерикуватими та динамічними хлопцями і дівчатами.

Чому саме у нас доцільно навчатись хіп-хопу дітлахам?

Мистецтво хіп-хопу грамотно донесуть до дітей викладачі нашої школи. Рівень їхнього професіоналізму дозволить  початківцям оволодіти азами сучасного танцю, а тим, хто має досвід, – відшліфувати майстерність. Хіп-хоп – школа танців, де немає байдужих. Учні та викладачі «горять» у єдиному творчому пориві.

Хіп-Хоп

Займаючись у нас, діти отримають загальну фізичну підготовку, розвинуть гнучкість та відточуть координацію рухів. Приділяється увага розтяжці та утриманню балансу.

При цьому у хлопців і дівчаток буде сформована правильна постава, зміцняться основні групи м’язів, покращиться робота серцево-судинної системи.

У школі танців хіп-хопу на них чекають індивідуальна робота та колективна творчість, емоційна свобода та почуття стилю. Вони полюблять цей танцювальний напрямок і, можливо, зроблять його захопленням всього свого життя.

Частиною програми є обмін майстерністю у батлах, турнірах та тренінгах  за участю відомих танцюристів. До виступів хлопці самостійно підбирають стильовий костюм, головні убори, взуття.

Навчання у школі танців хіп-хопу для дітей проходить за ретельно спланованими програмами (від простого до складного). Починаючи з легких композицій та зв’язок, дітлахи поступово набудуть серйозних навичок і творчо зростатимуть над собою.

Займаючись у нашій секції та набувши відповідних навичок, ваші діти зможуть показати свою майстерність друзям, ровесникам, оточуючим, завойовуючи повагу публіки.

Хіп-хоп — це танцювальний напрямок, де енергію ваших дітей спрямують на різнобічний розвиток особистості, навчать колективній творчості та відкриють нові захоплення.

Для кого заняття хіп-хоп підходять найбільше?

Ми запрошуємо на заняття хіп-хопом у школу Dance Revolution Studio (м. Київ) всіх дітей, для кого не чужі:

  • любов до ритмічної сучасної музики;
  • бажання активно рухатися та навчатися танцювальним елементам;
  • бажання бути здоровими, красивими, товариськими та неординарними.

Хіп-Хоп

Ритм танцю у стилі hip-hop нагадує биття людського серця, трохи монотонне, але бадьоре, енергійне, активне.

Це особливо корисно сучасним дітям, оскільки сьогодні їхній спосіб життя більш сидячий, а для хорошого здоров’я необхідний рух. Не менш позитивно на ньому позначиться гарний настрій, який 100% забезпечений у школі танців хіп-хопу на лівому березі Києва!
ЗАПИСАТИСЯ ЗАРАЗ!