Стретчінг-розтяжка

Стретчинг - растяжка

Стретчінг залишається одним з найпопулярніших сучасних фітнес-напрямків. Незважаючи на відсутність виснажливих вправ і навантажень, стретчінг дозволяє досягти набагато більших результатів для здоров’я та фізичної форми, ніж силові тренування у спортзалі.

Індивідуальні заняття та Набір дорослих у групу до 3 осіб віком від 16 років.

ЗАПИСАТИСЯ ЗАРАЗ!

Що таке стретчінг

Якщо дослівно перекладати з англійської, стретчінг — це “розтяжка”, яка передбачає певні комплекси фізичних вправ, направлених на роботу як з цілою групою м’язів, так і їх окремими видами. Крім м’язових волокон, під час виконання розтяжок дуже добре задіяні сухожилля. Їх поступове згинання або розтягування дозволяє поліпшити еластичність м’язів, досягти бажаного тонусу.

Стретчінг-розтяжка

Стретчінг для дорослих — це відмінна можливість уникнути фізичного стресу, який призводить до постійних блоків, затискачів і спазмування. В результаті систематичних тренувань покращується амплітуда рухів, з’являється бажана гнучкість та легкість у тілі.

7 причин почати займатися стретчінгом:

 • Ви навчитеся правильному контролю м’язів.
 • Забудете про м’язові судоми, затискачі, простріли.
 • Зможете вирішити проблему болю в спині.
 • Виправте перекіс тазу, викривлення постави та інші порушення опорно-рухового апарату.
 • Отримаєте підтягнуту, струнку фігуру.
 • Навчитеся використовувати м’язи, які не проробляються в інших видах тренувань.
 • Покращите пластичність тіла і матимете впевнену ходу.

Стретчінг для схуднення

Часто у людей вправи з розтяжки асоціюються виключно зі шпагатом. Так, ви дійсно можете досягти надзвичайної гнучкості тіла і нарешті сісти на шпагат, про який могли мріяти з дитинства. Але спочатку стретчінг розроблявся як комплекс багаторівневої оздоровчої гімнастики. І одним із його напрямків є антицелюлітна програма.

Чому стретчінг дозволяє схуднути?

Розтяжки мають унікальні властивості. Здавалося б, виконуючи досить повільні вправи, тіло все одно тренується. У стретчінгу бувають різні темпи – і статичний, і динамічний. За рахунок грамотно побудованої програми та вказівок тренера годинне заняття переноситися досить легко. Але в результаті вдається витратити близько 160-180 калорій. Для порівняння: кардіо-тренування дозволяють спалити приблизно 600 калорій.

Чому відбувається схуднення на стретчингу:

 • Глибоке опрацювання м’язів у рази посилює лімфовідтік, вирішується проблема хронічної набряклості тіла.
 • Поліпшення циркуляції лімфи та крові також підвищує пружність шкіри.
 • Розтяжки – профілактика та спосіб позбавлення від целюліту.
 • Правильно поставлене дихання під час розтяжок підвищує витривалість та ефективність тренувань.
 • Статичні пози вимагають чимало зусиль під час виконання.

Що краще – пілатес чи стретчінг?

Ці фітнес-напрямки мають багато спільного. І пілатес, і стретчінг дозволяють гармонійно розвивати тіло, опрацьовувати глибинні м’язові волокна, досягати гнучкості. Але є кілька відмінностей саме на користь стретчінгу.

 • Для занять розтяжками потрібно набагато менше обладнання та спорядження.
 • Тренування зі стретчінгу доступніше в плані цінової політики.
 • Під час розтяжок чергується напруга з розслабленням, що дозволяє задіяти нервовий центр.

Де займатися розтяжками у Києві?

Цікавить стретчінг Троєщина? Звертайтесь до нашої школи танців. Створена ще у 2012 році, Dance Revolution Studio залишається однією з провідних українських шкіл сучасної та класичної хореографії. Крім танців, у Dance Revolution Studio представлені і новітні фітнес-напрямки.

Стретчінг-розтяжка
Переваги стретчінгу в нашій школі:

 • У штаті працюють професійні тренери з величезним досвідом.
 • Зручне місце розташування у 4 районах Києва.
 • Якісно обладнані зали для тренувань.
 • Великий список нагород у скарбничці педагогів та учнів.
 • Доступна вартість тренувань.

Найпопулярніші питання про стретчінг

Чи має стретчінг протипоказання?

Як і будь-який вид фізичної активності, стретчінг також не рекомендований у певних випадках. Займатися ним не можна при хронічних чи гострих формах захворювань суглобів, проблемах зі хребтом та діагностованих грижах. Гіпертонікам заборонені нахили вперед. Люди, які нещодавно перенесли переломи чи вивихи, мають відмовитися від будь-яких видів спорту на період реабілітації.

Як часто потрібно займатися стретчінгом?

Ефективність будь-якого тренування завжди досягається регулярністю відвідин та правильною періодичністю занять. Виконання розтяжок 1 раз на тиждень є малоефективним, оскільки не дає змоги закріпити результат. Якщо тренуватися більше 3 разів, то є ризик гіпертонусу: м’язи повинні встигати відпочивати та відновлюватися. Тому оптимальний рекомендований режим – це 2-3 тренування на тиждень.

Яка форма потрібна для розтяжок?

Не підійде вільний одяг, оскільки в ньому важко контролювати рухи. Кращий варіант — спортивні лосини або шорти з еластичної тканини. Зверху можна одягнути спортивну футболку, топ чи майку. Тренуватися потрібно без взуття, тому беріть пару зручних шкарпеток із антиковзною поверхнею.