Постановка весільного танцю

Постановка свадебного танца

Весілля для більшості закоханих пар є найсвітлішою подією в житті, яка трапляється лише раз, тому важливо, щоб вона залишила в пам’яті молодят та гостей лише яскраві, позитивні спогади. Неабияку роль у святковому дійстві відіграє перший весільний танець, від якого, якщо вірити народним прикметам, залежить, як складеться все життя сімейної пари.

Навіть якщо у вас немає особливих танцювальних навичок, але є величезне прагнення здивувати гостей та близьких своєю весільною танцювальною постановкою, приходьте до Клубу спортивного танцю. Наші досвідчені тренери та хореографи допоможуть створити унікальний та незабутній танок, який передасть всю повноту ваших почуттів та переживань. Усього кілька занять із тренерами клубу допоможуть молодим почуватися на танцполі впевнено та стати королем та королевою балу.

Ви можете вибрати один із традиційних весільних танців: романтичний і ніжний весільний вальс передасть повноту ваших почуттів, пристрасне та чуттєве весільне танго залишиться в пам’яті всіх присутніх. Також можна створити яскравий, оригінальний танець під запальні звуки рон-н-ролу або румби. Не забувайте про вибір відповідного весільного плаття нареченої, щоб воно не сковувало рухів і дозволяло легко виконувати всі «па» обраного вами танцю.

Постановка весільного танцю

Професійні хореографи створять для молодят танцювальну весільну постановку, яка відповідає характеру та темпераменту нареченого та нареченої та допоможе реалізувати ваші найсміливіші ідеї. Ви вправі довірити вибір музичного супроводу професіоналам або запропонувати свою улюблену мелодію. Будьте впевнені, що з «Dance Revolution Studio» ваш танець молодят стане справжнім шедевром та гідною прикрасою весільної церемонії.

ЗАПИСАТИСЯ ЗАРАЗ!