Естетична гімнастика

Эстетическая гимнастика

Естетична гімнастика користується неабияко. популярністю в Україні та за кордоном. Юні спортсменки під час виступів демонструють глядачам гнучкість, витонченість, синхронність та почуття ритму. Спортивна дисципліна заснована на передачі загального характеру музики, цілісності постановки та емоційному забарвленні. Нею починають займатися із 4 років.

У нашій школі Dance Revolution Studio ваша юна красуня зможе повністю розкритися у танці та проявити себе під час командних виступів. Займаючись естетичною гімнастикою, дівчинка завжди матиме відмінну поставу. Її рухи стануть граціозними та легкими. Зміцняться м’язи, серцево-судинна система та імунітет.

Набір дітей у групу віком від 5 років.

ЗАПИСАТИСЯ ЗАРАЗ!

Що таке естетична гімнастика?

Естетична гімнастика відноситься до синтетичного виду спорту, заснованого на художній гімнастиці, танці та акробатиці. Цей напрям мистецтва започаткувала велика танцівниця Айседоре Дункан, кохана Сергія Єсеніна. Жінка вперше виконала класичний балет без пуантів (так звана “вільна хореографія”). Айседоре вважала, що танець, зокрема груповий, має бути природним, продовжуючим звичні людські рухи.

Естетична гімнастика

У тому вигляді, як ми звикли бачити дисципліну зараз, естетична гімнастика з’явилася в середині XX століття. Перші змагання відбулися у 1950 році у Гельсінкі (Фінляндія). Чемпіонат світу з естетичної гімнастики було започатковано лише в 2000 році. Декількома роками пізніше створили Міжнародну естетичну федерацію групової гімнастики, в яку на той момент увійшло 20 країн.

Давайте побажаємо нашим вихованкам удачі на майбутніх внутрішніх та міжнародних змаганнях. Професійні тренери клубу Dance Revolution Studio зроблять все можливе, щоб юні дарування гідно зарекомендували себе на фестивалях та чемпіонатах.

Відмінності естетичної гімнастики від художньої

Естетична гімнастика дуже нагадує художню. І не випадково, адже ці різновиди спорту мають єдиний виток.

Естетична гімнастика

Відмінні риси дисциплін:

 • естетична гімнастика — командний вид спорту, тоді як у художній гімнастиці оцінюється одиничний виступ;
 • естетичною гімнастикою займаються навіть у віці 20+, художньою — молоді спортсменки з винятковими фізичними даними;
 • для занять естетичною гімнастикою достатньо мати музичний слух та хореографічну підготовку;
 • у художній гімнастиці часто працюють із предметами — обручами, стрічками, м’ячами, в естетичній вони просто відсутні;
 • в синтетичній дисципліні команда має бути єдиним механізмом.

Таким чином, завдання гімнастки зводиться до артистичності, почуття партнерства та грації. Хоча й потрібно відточити деякі рухи, головне — за допомогою тіла показати характер танцю, його красу та романтичність.

Особливості спортивної дисципліни

Естетична гімнастика включає динамічні, гармонійні та ритмічні елементи, які поєднуються в єдиному командному танку. Досягається повний симбіоз рухів тіла та музики. Учасниці демонструють гнучкість, грацію та емоційну наповненість.

Естетична гімнастика

Особливості естетичної гімнастики:

 • стандартно у групі — 6-10 осіб;
 • вік 4+;
 • команда виступає як єдине ціле;
 • рухи виконуються плавно, трохи змінюється динаміка та швидкість;
 • кожний новий рух продовжує попередній;
 • допускаються підтримки один одного;
 • використовуються такі елементи, як: тіло хвилями, гойдалки, підскоки, стрибки, танцювальні па, повороти;
 • тривалість виступу — не більше 2,45 хвилини.

Тренери школи Dance Revolution Studio беруться поставити міні-виставу, в якій спортсменки зіграють яскраві та незабутні ролі. Дівчатка продемонструють гнучкість, силу, координацію та здатність рухатися легко. А ви, батьки, незабаром зможете побачити невелике шоу за участю улюблених донечок!